A A A

Kotły typu KP opalane olejem lub gazem

Rodzina nowoczesnych kotłów parowych gazowo-olejowych typu GOL-MET KP jest uniwersalnym źródłem pary technologicznej, mającej zastosowanie zarówno w małych jak i w dużych zakładach przemysłowych.

Zakres mocy: od 120 do 3300 kW
Ciśnienie: nisko i wysokociśnieniowe do 1,4 MPa
Wydajność pary: od 185 kg/h do 5000 kg/h
Paliwo: olej lub gaz

Konstrukcja i automatyka - niezawodność i bezpieczeństwo

Pod względem konstrukcyjnym kotły GOL-MET są kotłami trójciągowymi z zamkniętą komorą spalania. Zastosowano w nich nawrót spalin w płomie-nicy, stanowiącej komorę paleniskową oraz jeden ciąg konwekcyjny, składający się z płomieniówek z turbolizatorami spalin.
Nowoczesny system automatycznej regulacji zapewnia użytkownikowi nie tylko pełne bezpieczeństwo i komfort pracy bezobsługowej, ale daje mu również całkowitą kontrolę nad parametrami pracy kotła GOL-MET.

Gwarancja wysokiej jakości

Cała rodzina kotłów GOL-MET posiada świadectwo efektywności energetycznej oraz dopuszczenie UDT. Jest także objęta ochroną patentową. Oprócz doskonałych parametrów eksploatacyjnych kotły GOL-MET cechują się również wysoką jakością wykonania i trwałością. Świadczy o tym szereg nagród i wyróżnień przyznanych na targach i wystawach.

Wszytkim naszym klientom służymy doradztwem technnicznym, a przy zakupie udzielamy trzyletniej gwarancji na kocioł, a jednorocznej gwarancji na palnik i sterownik.

Informacje techniczne: